Boże Ciało – Msze Święte i procesja

W czwartek 3 czerwca br. Uroczystość Bożego Ciała. W związku z remontem ul. 15 Sierpnia procesja jak w poprzednim roku odbędzie się wokół kościoła do przygotowanych na terenie oraz parkingu ołtarzy.

Msze Święte w Boże Ciało: 7.00; 9.00; 10.30 Msza z procesją wokół kościoła; 18.00 – Msza z udzieleniem sakramentu bierzmowania celebrowana przez ks. bp Wojciecha Osiala.

Uwaga: Osoby, które przyjadą na Mszę o godz. 10.30 prosimy o zaparkowanie aut na parkingu obok kościoła, parking za kościołem będzie wyłączony ze względu na procesję i ustawienie na nim 2 ołtarzy. Można będzie zaparkować z tyły kościoła za garażem, jest tam też dość dużo miejsca.

Bardzo proszę o przygotowanie wznów z kwiatami do 3 ołtarzy. Chętne osoby, które przywiozą swój duży wazon oraz kwiaty proszę aby zgłosiły się do zakrystii.