I Komunia dzieci nowe informacje

Tak jak wcześniej ustalono, I Komunia Święta dzieci jest planowana w dwóch grupach na dzień 27 września br. o godz. 10.30 i godz. 12.00.

Po tych uzgodnieniach zgłosili się do mnie rodzice z prośbą o udzielenie ich dzieciom Komunii Świętej indywidualnej. Taką możliwość zasugerował również biskup łowicki. Dwoje dzieci przyjęło już w ten sposób Komunię, było to w Boże Ciało o godz. 18.00. Jest możliwość przystąpienia do Komunii indywidualnej ale nie pojedynczo tylko w mniejszych grupach. Taka forma znacznie ułatwi nam księżom zorganizowanie takiej Mszy Świętej. Proszę o kontakt telefoniczny z proboszczem jeśli jacyś rodzice uzgodnią jedną datę dla 5-8 dzieci. Taka Msza mogłaby się odbyć o godz. 18.00 w dzień powszedni lub o 10.30 lub 12.00 w niedzielę. Książeczki, różańce, medaliki i obrazki zostaną zakupione z zebranych składek i będą przechowywane w kancelarii parafialnej.