Koncert kolęd zespołu Mazovian Voices

Dnia 21 stycznia po Mszy o godz. 18.00 odbył się koncert kolęd w wykonaniu grupy Mazovian Voices. Mogliśmy wysłuchać nie tylko znane powszechnie kolędy ale również te zapomniane lub wykonywane bardzo rzadko. Między kolędami mogliśmy usłyszeć wiersze autorów związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Bardzo dziękuję za koncert w naszej parafii.

Mazovian Voices to zespół wokalny powstały z inicjatywy osób, których łączy wspólna pasja – śpiewanie.
Zespół ma swoją siedzibę w Osiedlowym Domu Kultury w Żyrardowie, przy ulicy Wittenberga 5.
Prężnie się rozwija wychodząc z ofertą do osób w różnym wieku, ale w dużej mierze do młodszego pokolenia.
Na repertuar zespołu składają się utwory pochodzące z kanonu muzyki rozrywkowej, gospel, klasycznej, a także pieśni okolicznościowe i patriotyczne.
Aktualnie Mazovian Voices jest w trakcie cyklu koncertów świątecznych „Święta w Nas”.