Dojazd do Kościoła 03.10 – wskazówki

Stan 10 października 2021r.

Są już czynne wjazd i wyjazd z parkingu za Kościołem. Przy wyjeździe z placu można skręcać w lewo ustawiając się bliżej lewego krawężnika i w prawo. W wyjeździe z placu mieszczą się dwa auta osobowe co powinno ułatwić włączanie się do ruchu. Na ulicy będą jeszcze prowadzone najprawdopodobniej prace porządkowe. Teren przed kościołem, zwłaszcza tereny zielone zostaną uporządkowane przez parafię po całkowitym zakończeniu robót, przez wykonawcę remontowanej ulicy 15 Sierpnia.

Od dnia 7 października 2021r. rozpoczęliśmy remont placu przed świątynią.

Stan na dzień 03 października 2021r.

Czynne są już oba wjazdy na posesję i parking za kościołem. Choć cała ulica jest już ukończona, to jeszcze brakuje naszego odcinka. Chodnik k/kościoła zostanie zrobiony jako ostatnia z prac na ul. 15 sierpnia. Nasz wyjazd z placu był zamknięty z powodu remontu ponad miesiąc. Proszę zachować ostrożność przy wjeździe i wyjeździe z parkingu za świątynią. Można już poruszać się jak przed remontem wyjazd od strony Boryszewa, wjazd od strony miasta. Poniżej galeria placu budowy. W bramie wjazdowej od strony Boryszewa konieczne będzie obniżenie studzienki telekomunikacyjnej. Wykonawca inwestor i nadzór zapewniają, że do 10 października prace będą zakończone, póki co wygląda to tak jak widać poniżej.

Stan na dzień 26 września 2021r.

W minionym tygodniu została położona ostatnia warstwa asfaltu na ulicy 15 sierpnia. Obecnie dojazd jest możliwy z wszystkich kierunków. Nie czynny w dalszym ciągu pozostaje wjazd na teren kościoła od strony Boryszewa. Możliwy jest wjazd bramą od strony miasta oraz na parking obok kościoła, tam jednak teren jest w dalszym ciągu podmokły.

Stan na dzień 18 września 2021r.

Do Kościoła można dojechać od strony miasta oraz od strony obwodnicy. Cały czas można wjeżdżać tylko jedną bramą od strony miasta. Proszę zachować ostrożność ponieważ na ul. 15 Sierpnia są robione studzienki. Zdjęcia ze stanu robót w dniu 18 września pojawią się poniżej.

Stan na dzień 10 września 2021r.

Do Kościoła można dojechać od strony obwodnicy oraz od strony ul. Okrzei. Czynny jest jeden wjazd na plac kościelny oraz jeden wjazd na parking obok kościoła. Cała ulica 15 Sierpnia jest wyasfaltowana. Na wysokości świątyni stoją palety z kostką, które mają za zadanie spowolnić ruch na tym odcinku. Proszę zachować ostrożność wjeżdżając i wyjeżdżając z placu oraz parkingów.

Stan na dzień 4 września 2021r.

Do Kościoła można dojechać jedynie od strony obwodnicy, os strony miasta można dojechać tylko w pobliże kościoła. Ulica 15 Sierpnia jest co prawda w połowie wyasfaltowana, ale 100 metrów od budynku kościoła droga jest zagrodzona sprzętem budowlany, szczegóły na zdjęciach.

Stan na dzień 28 sierpnia

Do Kościoła można dojechać od strony obwodnicy, nie jest możliwy dojazd od ul. Okrzei oraz od ul. Łuszczewskich, można natomiast dojechać ul. 15 Sierpnia od strony miasta. Odcinek dojazdowy od strony obwodnicy ograniczony jest przeszkodami, można wjechać tylko samochodem osobowym. Czynny jest tylko prawy wjazd do na parking za Kościołem. Na zdjęciach dojazd od liceum, ul. Okrzei, oraz dojazd od obwodnicy obecnie są tylko trzy worki jest przejazd.

Stan na 22 sierpnia

Do Kościoła można dojechać od strony obwodnicy, nie jest możliwy dojazd od ul. Okrzei oraz od ul. Łuszczewskich, można natomiast dojechać ul. 15 Sierpnia od strony miasta (zdjęcia poniżej nr. 1 i nr. 2 ). Odcinek dojazdowy do Kościoła jest pełen dołków i nierówności proszę jechać ostrożnie. Czynny jest prawy wjazd do na plac za Kościołem. Na placu obok świątyni teren trochę wyschnął po ostatnich ulewach, można tam wjechać jednym wjazdem. Lepiej użyć parkingu za kościołem. 3 zdjęcie nie ul. Okrzei, brak przejazdu.

Stan na 14 sierpnia

Do Kościoła można dojechać tylko od strony obwodnicy, nie jest możliwy dojazd od ul. Okrzei. Czynne jest prawy wjazd do na plac za Kościołem. Na placu obok świątyni teren trochę wyschnął po ostatnich ulewach, można tam wjechać jednym wjazdem. Lepiej użyć parkingu za kościołem.

Stan na 7 sierpnia

Do Kościoła można dojechać od strony ul. Okrzei oraz od strony obwodnicy. Czynne są oba wjazdy do na plac za Kościołem. Na placu obok świątyni teren stał się bardzo podmokły po ostatnich ulewach, trzeba uważać. Lepiej użyć parkingu za kościołem.

Stan na 30 lipca

Można dojechać od strony ulicy Okrzei, nie ma bezpośredniego dojazdu od Malesina fotografia poniżej:

Widok powyżej na ulicę Litewską i Wierzbową. Trzeba użyć wjazdu od strony ul. Okrzei oraz można skorzystać z parkingu obok Kościoła.

Archiuwm: !!!! Stan na 25 lipca:

Dojazd od strony Malesina / obwodnicy. Uwaga !!! Dla posiadaczy wysokich Suvów można dojechać od Okrzei i wjechać jedynym czynnym wjazdem z lewej strony kościoła. Wjeżdżając na plac kościelny proszę jechać według strzałek namalowanych na asfalcie. Proszę na bieżąco śledzić sytuację na stronie internetowej.

Archiwum 25 lipca 2021r.

Rozpoczęły się prace remontowe na odcinku ul. 15 Sierpnia na wysokości naszego Kościoła. Jak zapewnił mnie wykonawca budowy dojazd do świątyni będzie cały czas możliwy. Proszę o ostrożność szczególnie na podjazdach. Na zdjęciach wskazówki jak dojechać do świątyni w niedziele. Będzie to o tyle łatwiejsze, że nie są wtedy prowadzone żadne prace. Wjazdy i wyjazdy pozostają bez zmian. Jeśli będą jakieś zmiany w sposobie dojazdu do Kościoła na stronie internetowej pojawi się odpowiedni zapis.