Rekolekcje dla dzieci i młodzieży 2024

W dniach 11 do 13 marca 2024r. w naszej parafii, klerycy z WMSD w Warszawie i WSD w Łowiczu prowadzili rekolekcje. Dzieci i młodzież były podzielone na dwie grupy. Klasy I – III oraz IV – VIII. Drugiego dnia rekolekcji można było skorzystać z sakramentu pojednania a ostatniego dnia w środę wszyscy zgromadziliśmy się na Mszy Świętej o godz. 11.30. W rekolekcjach wzięły udział przed wszystkim dzieci ze Szkoły Podstawowej nr. 2 oraz Akademi Prymusa. Naukom rekolekcyjnym towarzyszył kajak przypominający, że wszyscy płyniemy na spotkanie Pana Jezusa. W imieniu parafii bardzo dziękuję: dyrekcji szkół, nauczycielom i wychowawcom, oraz prowadzącym spotkania: diakonowi Mateuszowi, klerykowi Michałowi z gitarą, klerykowi Filipowi oraz klerykowi Łukaszowi. Dzieci i młodzież reagowali bardzo żywo na pytania, scenki, oraz nauki, które przygotowali nasi goście. Bardzo dziękujemy za ich trud i zapraszamy jeszcze do naszej parafii. Poniżej zdjęcia z naszych spotkań w kościele.