Wielki Piątek – zdjęcia grobu Pańskiego

Drzwi główne do Kościoła będą otwarte od godz. 8.30 do 17.00. W tym czasie można się pomodlić indywidualnie (nie więcej niż 5 osób w Kościele). Przy wejściu głównym znajdują się środki dezynfekujące oraz prasa katolicka. Adoracja grobu możliwa 10 kwietnia piątek do godz. 21.00. W sobotę Kościół będzie otwarty od godz. 9.30 do godz. 18.00.

Zapraszamy do odprawienia indywidualnej Drogi Krzyżowej w naszej świątyni. Ciemnica znajduje się w ołtarzu głównym natomiast Grób Pański zrobimy jak zwykle po prawej stronie ołtarza głównego. Dziś transmisja Liturgii Wielkiego Piątku online o godz. 18.00. Dziś i jutro nie ma możliwości przyjęcia Komunii Świętej dla osób, które nie uczestniczą bezpośrednio w liturgii w świątyni.

Oto drzewo krzyża na którym zawisło zbawienie świata. Pójdźmy z pokłonem.