Akcja – Różaniec do Granic 7 X 2017r.

Modlitwa różańcowa dookoła Polski

zródło zdjęcia; http://gdansk.gosc.pl/gal/pokaz/4229616.Rozaniec-do-Granic-cz-2/21#gt

Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii, a tysiące świadectw i udokumentowanych cudów dowodzi, jego niezwykłej skuteczności. Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznych momentach historii zawsze była przy nas, a my przy Niej. Jako ratunek dla świata, Matka Boża wskazuje na modlitwę różańcową.

Dlatego wierzymy, że jeśli różaniec zostanie odmówiony przez około milion Polaków na granicach kraju, to może nie tylko zmienić bieg zdarzeń, ale otworzyć serca naszych rodaków na działanie Łaski Bożej.

Potężna modlitwa różańcowa może wpłynąć na losy Polski, Europy, a nawet i całego świata. Dość powiedzieć, że Maryja zawsze kieruje prośbę o częstą modlitwę różańcową, podczas każdego niemal objawienia.

Zapraszamy wszystkich na wielką modlitwę „Do Granic” Polski, modlitwę do granic naszych możliwości, naszych lęków, naszych pragnienień. Poza granicę komfortu, codzienności i naszych przyzwyczajeń. Wielka modlitwa zaplanowana jest na 07.10.2017,
w Święto Matki Bożej Różańcowej

Szczegóły akcji na stronie: http://www.rozaniecdogranic.pl/start

W naszym Kościele modliliśmy się w dniu 7 października br. w następujących godzinach: 8.00 zmówiliśmy tajemnice światła; 14.00 odmówiliśmy część bolesną i chwalebną oraz litanię do świętych i błogosławionych narodu polskiego ( w modlitwie uczestniczyło wielu wiernych, przewodniczył jej ks. proboszcz). O godz. 17.30 przed Mszą Świętą wieczorną odmówiliśmy tajemnice radosne różańca. W ten sposób przez cały dzień odmówiliśmy wszystkie cztery tajemnice Różańca Świętego. Bardzo dziękujemy za wspólną modlitwę wierząc w jej nadprzyrodzone owoce.