Dzieci i ich marzenia zdjęcia

W tygodniu modlitw o powołania, Siostry Apostolinki spotkały się w ramach lekcji religii z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr. 2. Pytały o marzenia dzieci, kim chciałyby zostać w przyszłości, o co szczególnie chciałyby poprosić Pana Boga.

SochachewSzko y 003 (1)

Młodsze dzieci rysowały na kartkach swoje marzenia, starsze opisały je jednym lub dwoma zadaniami. Większość młodszych chłopców chciałaby zostać piłkarzami, wśród dziewczynek odpowiedzi były bardzo różne. Ciekawe, że niektóre z dzieci zwróciły uwagę jak ważna dla nich jest rodzina. Może my dorośli nieraz zapominamy, że dziecko pragnie przed wszystkim ciepła i miłości domu rodzinnego i kochających się rodziców.

W czwartek siostry pożegnały się z naszą parafią. SochachewSzko y 027SochachewSzko y 060 Dziękujemy za ich modlitwę, obecność i świadectwo.

ks. Jacek – proboszcz

SochachewSzko y 061SochachewSzko y 038SochachewSzko y 035SochachewSzko y 026