Goście w parafii w sierpniu 2016

Żegnamy w tym tygodniu Johna Garcarza kleryka ze Stanów Zjednoczonych, który przebywał w naszej parafii od początku lipca. John jest studentem Uniwerystetu Gregoriańskiego w Rzymie i przygotowuje się do święceń kapłańskich, które otrzyma za trzy lata. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc, wspólną modlitwę. John obiecał, że podzieli się z nami kilkoma refleksjami na temat pobytu w Polsce i w Sochaczewie.

W poniedziałek 8 sierpnia przyjedzie do nas Pani Helena Abramowicz, z Mińska na Białorusi. Pani Helena nie tylko pięknie śpiewa i gra ale komponuje również pieśni w języku polskim. Wszystkich, którzy znają talent Pani Heleny zapraszamy szczególnie w następną niedzielę oraz 15 sierpnia w Święto Matki Bożej.

A więc do zobaczenie John i witamy Pani Heleno.

08-DSC_0423