Intencje mszalne od 25.05 do 06.06.2020r.

Wszystkie zapisane poniżej intencje zostaną odprawione. Jeśli na liście znajduje się intencja nie potwierdzona oznacza to, że nie znamy imion zmarłych lub intencji za żywych, jest tylko adres zamawiającego.

W przypadku zrezygnowania z Mszy Świętej prosimy o kontakt telefoniczny lub sms na numer 720 250 691. Ofiarę można złożyć bezpośrednio przed Mszą w zakrystii lub wpłacić na konto parafii (z dopiskiem data Mszy + jedno nazwisko zmarłego): Konto PKO S.A. :Bank Pekao S.A. I o. w Sochaczewie 23 1240 1822 1111 0010 4110 2360

Poniedziałek 25 maja

7.00 + Wiesławę Kosk greg 22

18.00 O Boże błogosławieństwo dla Natalii

18.00 + Henryka i Natalię Jakubowskich

Wtorek 26 maja

7.00 + Wiesławę Kosk

18.00 + Weronike Wiśniewską Teresę Wiśniewską

18.00 + Franciszkę Biernat, Mariannę Biernat, Wandę Krysiak

Środa 27 maja

7. 00 + Wiesławę Kosk 24 greg.

7.00 W rocznicę ślubu Jacka i Weroniki o Boże błogosławieństwo dla nich i Stasia

18.00 Nowenna i Msza: W rocznicę ślubu Jacka i Weroniki o Boże błogosławieństwo dla nich i Stasia,, + Mirosława Kowalczyk 1pp, + Zenona Górnickiego 1pp, Janinę Korczyńską 2pp Wojciecha Antoniego Stępień, Zofię, Franciszka, Stefana Fortunów, + rodziców Stanisławę i Piotra

Czwartek 28 maja

7.00 + Wiesławę Kosk greg.

18.00 W 10 rocz. śmierci Wiktorii, w 14 rocz. śmierci Marcina Zielińskiego

18.00 + Krystynę Woźniak

Piątek 29 maja

7.00 + rodziców Zofię i Stefana Cieślak, Józefę i Stanisława Cieślak, Barbarę i Bronisława Pakuła

7.00 + Wiesławę Kosk greg.

18.00 + Stanisławę, Józefa i Andrzeja Kordalewskich

18.00 + Ryszarda Tomalę z bratem Andrzejem i rodzicami Janem i Kazimierą

Sobota 30 maja

7.00 + Wiesławę Kosk 27 greg.

7.00 Mariannę, Stanisława, Jana, Tadeusza Walędziak

18.00 Sabinę w 8 rocz. śm i Stanisława Kalotów, Stanisława Grzeszczaka

18.00 + W 1 rocz. śmierci Jana Wyszomierskiego, Małgorzatę, Lucjana, Alinę i Tadeusza Wyszomierskich

Niedziela 31 maja

7.00 + Jana, Marię, Czesława Ulidowskich, Zofię Dynowską

9.00 Intencja z Andrzejów Duranowski …..do potwierdzenia

10.30 + Ines Wychowaniec

10.30 + Wiesławę Kosk 28 greg.

12.00 + Michalinę, Aleksandra, Władysława Jędrychowskich

16.00 + W 5 rocz. śmierci Zdzisława Chmielewskiego oraz jego rodziców, Zofię i Edwarda Chmielewskich, Marię Komendarek, Antoniego Komendarek i ich rodzinę

18.00 Intencja Kuznocin XXb do potwierdzenia

Poniedziałek 1 czerwca

7.00 + Wiesławę Kosk 29 greg.

18.00 W 1 rocznicę ślubu Anny i Piotra o Boże błogosławieństwo dla nich i ich dziecka

18.00 + Tadeusza Orlińskiego (1 greg.)

Wtorek 2 czerwca

7.00 + Taduesza Orlińskiego 2 greg.

18.00 + Norberta Jaworskiego i Helenę Nowogórską

18.00 + Grażynę, Wojciecha, Wacława Żurek

18.00 + Wiesławę Kosk 30 greg.

Środa 3 czerwca

7.00 + Tadeusza Orlińskiego 3 greg.

7.00 + Janinę Gzik 1pp

18.00 + Tadeusza Szajewskiego 1pp, Tadeusza Mecheckiego 2pp, zm. z rodz. Wierzbickich i Groszkowskich

Czwartek 4 czerwca

7.00 + Tadeusza Orlińskiego 4 greg.

18.00 W intencji grupy Odnowy w Duchu Świętym

18.00 + Marka i Edwarda Jurgielewiczów

Piątek 5 czerwca

7.00 + Bogdana Tomaszewskiego w 1 rocz. śmierci

7.00 + Taduesza Orlińskiego 5 greg.

18.00 Intencja do potwierdzenia Sielice X7

Sobota 6 czerwca

7.00 + Tadeusza Orlińskiego 6 greg.

18.00 + Wiesława Stasiaka 3 rocz. śm., zm. z rodz. Ciurzyńskich, Stasiaków i Kacznarków

18.00 + Zdzisława Żakowskiego, Elżbietę Ciechaniak